אפליקציות חינמיות ליצירת הסטורי המושלם באינסטגרם

אפליקציות חינמיות ליצירת הסטורי המושלם באינסטגרם

מי לא חולם על הסטורי מושלם?
נכון שהם נעלמים תוך 24 שעות (אם לא הוספנו אותם להיילייטס), נכון שהם סך הכל 15 שניות, אבל כולנו רוצים להציג את התמונות והסרטונים שצילמנו בדרך הטובה והמעניינות ביותר!
ואם אני אספר לך שיש דרך להפוך את התמונות והסרטונים שלך לכמעט מושלמים?

ישבתי וסיננתי עבורך את האפליקציות שלדעתי הן הכי מומלצות כדי ליצור את הסטורי המושלם.
האפליקציות האלה כל כך ידידותיות למשתמש, קלות לשימוש וגם נותנות תוצאות מיידיות! גם למי שמרגישה שהיא לא שולטת מספיק בכל העולם הזה.

1. Unfold

אין מישהו שלא מכיר את האפליקציה הזו (הייתכן?) אבל בכל זאת היה חשוב לי להזכיר אותה לטובת מי שפספס אותה בין שלל האפליקציות האחרות.
האפליקציה הזו פשוט מושלמת ליצירת סטוריז. יש לה אופציות רבות של תבניות מינימליסטיות ואלגנטיות שאף ניתן לרכוש נוספות בתשלום, היא תומכת בתמונות ובסרטונים, ניתן להחליף בחלק מהתבניות את רקע הסטורי לצבע או תמונה שמתחשק לך ואף להשתמש בפונטים מגניבים שUNFOLD מציעה. אם את מחפשת אפליקציה קלה לשימוש שנותנת תוצאה מהממת ואחרים יהיו בטוחים שהשקעת שעות בשביל הסטורי המושלם, זו האפליקציה בשבילך.
הורדה ל- Android
הורדה ל- IOS

2. Story Luxe

האפליקציה הזו לא מספיק מוכרת, ושווה לך לבדוק אותה. האפליקציה נותנת שלל תבניות לפי סגנונות שונים, החל מאפקט תמונת פולארויד ועד לאפקט פרחים שנראה לא מהעולם הזה! גם באפליקציה הזו יש אפשרות לשדרג את החבילה ולקבל תבניות נוספות בתשלום והיא תומכת בתמונות ובסרטונים. באפליקציה הזו לא ניתן להוסיף טקסט (נכון לזמן כתיבת השורות האלה) אבל התבניות כל כך מיוחדות ושונות שלפעמים אין צורך להוסיף מילה.
הורדה ל- IOS

3. Over

הפעם אני מכניסה אותך לעולם הטיפה יותר מורכב של עולם האפליקציות לסטורי, מבטיחה שטיפ טיפה. האפליקציה הזו נותנת יד קצת יותר חופשית משאר האפליקציות שהוזכרו למעלה. גם כאן יש את האפשרות להשתמש בתבניות מוכנות ש – Over מציעה אבל מה שמיוחד באפליקציה הזו היא האפשרות של הוספת מדבקות וצורות, עם מגוון ענק (חלקו בתשלום) שהופך את הסטורי שלך לייחודי ואופציות רבות של פונטים שאפשר להוסיף בכל צבע שתבחרי, עם מסגרות, רקעים והצללות. האפליקציה תומכת בתמונות וגם בסרטונים. אם את רוצה ליצור סטורי קצת שונה עם תוספת אישית, אני ממליצה להתנסות כמה פעמים עם האפליקציה, היא לא מסובכת כמו שזה נראה בפעם הראשונה.
הורדה ל- Android
הורדה ל- IOS

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2020 ron saadon   |   site design & DEVELOPED by Omer aviram

© 2019 ron saadon 
site design & development by Omer aviram